نهمین جشنواره فرهنگ و اقوام ایران زمین در استان گلستان

b-inteligent-transitions-in-ux-design

با استقبال رسمی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان؛

  |     |   0دیدگاه

با استقبال رسمی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان؛

سفیر و رایزن فرهنگی چین برای حضور در افتتاحیه جشنواره اقوام وارد گلستان شدند

سفیر و رایزن فرهنگی جمهوری خلق چین برای حضور در سیزدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام گلستان با استقبال مدیرکل میراث فرهنگی استان وارد گرگان شدند.

به گزارش روابط عمومی و امورفرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان، شامگاه دوشنبه 20آبان ماه چانگ هوا سفیر جمهوری خلق چین با همراهی رایزن فرهنگی برای حضور در افتتاحیه سیزدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام گلستان وارد گرگان شدند.


این مقامات توسط ابراهیم کریمی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان و احمد تجری دبیر سیزدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام و معاون گردشگری استان مورد استقبال قرار گرفتند.


نشست با فعالان گردشگری و بازرگانی، ملاقات با مقامات عالی استان، بازدید از پروژه ها و جاذبه های گردشگری استان از دیگر برنامه های سفر دو روزه این میهمانان خارجی به گلستان است.


یادآور می شود،‌ حدود ۲۰ نفر از سفرا، کارداران و رایزانان فرهنگی و اقتصادی از کشورهای مختلف در افتتاحیه سیزدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام حضور خواهند داشت که فردا سه شنبه 21آبان وارد استان خواهند شد.


لازم به ذکر است، سیزدهمین جشنواره فرهنگ اقوام به مدت هشت روز از 21 لغایت 24آبان ماه در شهر گرگان و از 26 تا 29 آذر ماه در شهر گنبدکاووس برگزار خواهد شد.

 

 

 

0 دیدگاه

هیچ دیدگاه برای این مطلب به ثبت نرسیده است

ارسال دیدگاه