نهمین جشنواره فرهنگ و اقوام ایران زمین در استان گلستان

b-inteligent-transitions-in-ux-design

سفیر چین در دیدار با استاندار گلستان:

  |     |   0دیدگاه

سفیر چین در دیدار با استاندار گلستان:

افزایش تعداد گردشگران چینی در ایران با لغو ویزای گردشگری

سفیر جمهوری خلق چین در ایران در دیدار با استاندار گلستان گفت: خوشبختانه با همکاری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و لغو ویزای گردشگری برای گردشگران چینی، تعداد گردشگران چینی در ایران افزایش یافته اما با هدف مطلوب فاصله داریم.

به گزارش روابط عمومی و امورفرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان، پیش از ظهر امروز سه شنبه 21 آبان ماه چانگ هوآ سفیر چین در ایران در دیدار با استاندار گلستان با اشاره به ظرفیت های اقوام، تولیدات گسترده کشاورزی در استان و ظرفیت های بالای گردشگری در استان، اظهار کرد: ایران و چین دو تمدن کهن هستند و سالها از طریق جاده ابریشم مراودات تجاری داشته اند و امروز نیز خوشحالیم که این تبادلات روز به روز در حال افزایش است.


چانگ هوآ با بیان تحریم های یک جانبه و غیرقانونی امریکا علیه جمهوری اسلامی ایران، گفت: ما همواره با تحریم های یک جانبه مخالف بوده ایم و از ایران در برجام و روابط اقتصادی حمایت می کنیم.


سفیر جمهوری خلق چین در ایران با اشاره به ثبت جهانی جنگل های هیرکانی تصریح کرد: به آقای مونسان گفته ام تمایل دارم به عنوان سفیر افتخاری گردشگری ایران به مردم جهان معرفی کنم.


لازم به ذکر است، شامگاه دوشنبه 20آبان ماه چانگ هوا سفیر جمهوری خلق چین با همراهی رایزن فرهنگی برای حضور در افتتاحیه سیزدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام گلستان وارد گرگان شدند.

 

0 دیدگاه

هیچ دیدگاه برای این مطلب به ثبت نرسیده است

ارسال دیدگاه